Колишній гравець молодіжної збірної України вирішив змінити громадянство
Колишній гравець молодіжної збірної України вирішив змінити громадянство

Колишній гравець молодіжної збірної України вирішив змінити громадянство

Після досягнення 22-річного віку Богдан Мілованов так і не зміг пробитися до національної збірної України. Тож футболіст замислився над зміною громадянства, пише 24 Канал з посиланням на Sport.ua.

Тренери збірної України не розраховують на Мілованова

Одного разу Мілованова викликали до головної команди країни, коли "синьо-жовтих" тренував Андрій Шевченко. Тоді захисник провів з командою один тиждень зборів, але в офіційному матчі так і не дебютував. Після цього Богдан випав з поля зору тренерів збірної України.

Збірна України? Коли був у Португалії, то писали, що за мною слідкують. Тому я не брав іспанський паспорт. Сподівався на виклики до збірної. Зараз вирішив вже брати іспанське громадянство. Гравцям потрібно заробляти. Це можна зробити у клубах, а не в збірній,
– розповів Мілованов.

Зазначимо, що за молодіжну збірну України Богдан Мілованов зіграв 7 матчів, у яких забив 1 гол. На правому фланзі захисту "молодіжки" він конкурував з футболістом Шахтаря Юхимом Коноплею.

Футбольна кар'єра Мілованова

  • Богдан Мілованов народився 19 квітня 1998 року в Луганську. У віці 5 років разом з батьками переїхав до Іспанії.
  • В іспанських клубах Атлетіко, Алькобренас, Хетафе здобув футбольну освіту.
  • На дорослому рівні грав за другу команду Хетафе, Сан-Себастьян-де-лос-Рейєс, хіхонський Спортінг.
  • Останні два сезони провів у Португалії, де захищав кольори Ароки – представника елітного дивізіону. За цей час Мілованов зіграв 48 матчів, але результативними діями не відзначився.
  • 1 лютого 2025 року на правах вільного агента підписав трирічний контракт зі шведським Сіріусом.
Теги за темою
футбол
Джерело матеріала
loader