![Комбат Третьої штурмової пояснив, чому ніхто не хоче йти в армію](https://thumbor.my.ua/jI9OJblKz0i7me0S_l1hOi1C1xc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F04c3f9fca46b0c4dcf979ef9cd91c150.png)
Комбат Третьої штурмової пояснив, чому ніхто не хоче йти в армію
Проблема поповнення особового складу наразі є найважливішою.
Через російські ІПСО все більше в Мережі ширяться наративи про"ухилянтсво".Водночас в Україні також була провалена інформаційна політика щодо мобілізації.
Про це розповів командир протитанкового батальйону 3-ї ОШБ Олег "Ромаха" Романов в інтерв’ю "РБК- Україна".
"Ніхто, на жаль, не захоче йти в армію, коли весь ТікТок зараз заповнений різними дискредитаціями ЗСУ. TikTok в армії заборонений вже, напевно, з початку 2022 року. Це інструмент для розвитку та розхитування тих чи інших держав. Інструмент для поширення ІПСО. Але цим інструментом можна користуватися вдвох. І я вважаю, що наші витрати на Мінкульт повинні були спрямувати саме в ці відео. Тут треба було перемагати", – вважає командир.
Також важливим фактором є і грошове забезпечення. В цьому аспекті ворог теж переважає, адже там навіть на місцевих рівнях дають великі виплати "новобранцям". Росіянин розуміє, що він підписує контракт, отримує 30 тисяч доларів і спокійно може закрити всі свої фінансові питання. Як зауважує Романов, в нашій країні варто теж знаходити ресурси для грошового забезпечення, це додаткова мотивація, яка сприяє мобілізації.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)