Долар подешевшав на готівковому ринку
Долар подешевшав на готівковому ринку

Долар подешевшав на готівковому ринку

Курс валют у банках

  • Станом на ранок 17 лютого, як повідомляє 24 Каналз посиланням на дані "Мінфіну", купівля долара у банках становить у середньому по 41,40 гривні (-20 копійок проти 14 лютого) та продаж по 42 гривні (-10 копійок).
  • Купівля євро відбувається по 43,40 гривні (+10 копійок), а продаж по 44 гривні (без змін).

Курс на чорному ринку

  • Купити долар можна в середньому по 41,75 гривні (-9 копійок), а продати по 41,75 гривні (-15 копійок).
  • Купівля євро по 43,75 гривні (+15 копійок), а продаж по 43,86 гривні (+6 копійок).

Курс в обмінниках

  • Долари купують в середньому по: 41 гривні (-45 копійок), а продають по 41,82 гривні (+12 копійок), за даними finance.ua.
  • Євро купують по 43,36 гривні (-18 копійок), а продають по 44,11 гривні (+18 копійок).

Який у 2025 році прогнозують долар

Для 24 Каналу банкір Сергій Мамедов розповів, що середній курс долара, який закладений у держбюджеті на цей рік, становить 45 гривень за долар.

Долар подешевшав на готівковому ринку - Фото 1

Сергій Мамедов

Віцепрезидент Асоціації українських банків, голова правління Глобус Банку

Ми припускаємо, що курсова динаміка буде де в чому схожою на рік минулий: періоди курсового "затишшя" змінюватимуться періодами зростання і навпаки.

Мамедов додає, що курсові зміни будуть підпорядковані низці економічних, геополітичних та воєнних чинників.

Зверніть увагу! Зокрема, йдеться про те, що впродовж року Україна потребуватиме понад 38 мільярдів доларів зовнішньої фінансової допомоги, яка піде переважно на покриття видатків бюджету. Ця сума підтверджена партнерами.

Теги за темою
курс валют
Джерело матеріала
loader