![Військовий розповів, як небайдужі до України британці допомагають фронту технікою](https://thumbor.my.ua/nReR9C9jUBCzslMTM_QZFuez3Jc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F51ee314c1cae053eceb9c76fcb2f1955.jpg)
Військовий розповів, як небайдужі до України британці допомагають фронту технікою
Про це розповів ветеран 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Станіслав Дехтяр у новому випуску проєкту Укрінформу «Нація непереможних».
«Це починалося з дуже маленьких кроків небайдужих британців до України. Хоча, здавалося, де Британія, а де Україна? І це виросло в досить великий масштабний проєкт Driving Ukraine. В нас – понад 160 машин, які вже завезені, передані бійцям прямо в руки, великий військовий тягач MAN, який ми купили майже за 30 тис. фунтів, броньована швидка Pinzgauer, шестиколісна потужна машина. Нас у проєкті чотири людини: два британці (Фін Вок та Джейкоб Сімсон) та два українці (я і мій товариш Максим Сослюк)», – зазначив Дехтяр.
Ветеран війни розповів, що волонтерськоюдіяльністю почав займатися відразу після поранення, збирав кошти для побратимів на фронт. Але коли познайомився з британцями – все масштабувалося.
«Дуже багато британських айтішників, фермерів, бізнесменів відгукується. На сьогоднішній день у нас зібрано майже 1 млн 200 тис. фунтів. Загалом це 55-56 млн грн. Ці всі кошти збираються в Англії за підтримки великої кількості людей, спонсорів, разових чи неразових, чи постійних меценатів, які повірили нам і довірили ці кошти. Люди бачать роботу, бачать результат, як воно працює, і до того долучаються», – зауважив ветеран.
Більше про життя ветерана після повернення в цивільне життя, адаптацію цивільних до повернення воїнів, ветеранський бізнес, відсутність обов'язкової психологічної реабілітації для ветеранів Станіслав Дехтяр розповів у черговій програмі проєкту «Нація непереможних», яка вийшла на новому Ютуб-каналі Укрінформу.
Як повідомлялося, проєкт Укрінформу «Нація непереможних» розповідає про силу духу та незламність українського народу, що передаються через призму реальних історій життя та діяльності кожного героя програми.
![loader](/files/images/preloader.gif)