Імпорт «блакитного палива» зріс після російських атак на об'єкти видобутку газу
Імпорт «блакитного палива» зріс після російських атак на об'єкти видобутку газу

Імпорт «блакитного палива» зріс після російських атак на об'єкти видобутку газу

Через російські масовані атаки по газовій інфраструктурі імпорт "блакитного палива" у лютому досягнув 20 млн кубометрів на добу, а в окремі дні - 25 млн кубометрів на добу.

Про це заявив аналітик ринку природного газу консалтингової компанії ExPro Consulting Михайло Свищо під час круглого столу в Укрінформі.

"Імпорт газу в лютому досягає 20 млн кубометрів на добу, в окремі дні - перевищує 25 млн кубометрів на добу. Це найвищі значення із 2023 року", - сказав Свищо.

Він звернув увагу на те, що імпорт "блакитного палива" зріс після російських атак на об'єкти видобутку газу. За словами експерта, саме імпорт і наявні запаси газу у сховищах утримають газову систему України від будь-яких відключень.

Як повідомлялося, у лютому росіяни завдали низку ударів по об'єктах газовидобутку. Зокрема, постраждали виробничі потужності Групи Нафтогаз та Групи ДТЕК.

Теги за темою
війна газ
Джерело матеріала
loader
loader