Росіяни вдруге за день атакували Костянтинівку авіабомбами, є жертви та руйнування
Росіяни вдруге за день атакували Костянтинівку авіабомбами, є жертви та руйнування

Росіяни вдруге за день атакували Костянтинівку авіабомбами, є жертви та руйнування

Військові РФ у суботу вдруге бомбили Костянтинівку ФАБами, багато пошкоджень інфраструктури, є жертва і троє поранених.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив начальник Костянтинівської міської військової адміністрації Сергій Горбунов.

«Сьогодні російські окупаційні війська вдруге за день атакували місто Костянтинівка, застосувавши авіабомби ФАБ-250. Один із авіаударів прийшовся на дорожнє покриття та контактну мережу, що спричинило значні пошкодження інфраструктури. На щастя, постраждалих серед населення внаслідок цього удару не зафіксовано», - написав Горбунов.

Він додав, що ще три авіаудари припали на відкриті території міста. Завдяки цьому вдалося уникнути жертв та поранень серед цивільного населення.

Однак один з авіаударів завдав суттєвих руйнувань – пошкоджено фасади багатоквартирних будинків, газопровід, електротрансформатор, гаражні приміщення, а також фасади лікарні та магазину. Внаслідок цього удару постраждали четверо мирних жителів: одна людина загинула, ще троє зазнали поранень.

Крім того, два інших авіаудари спричинили пошкодження фасадів багатоквартирних будинків і фасаду магазину. За попередньою інформацією, постраждалих у результаті цих атак немає.

Як повідомляв Укрінформ, росіяни скинули на Костянтинівку сім керованих авіабомб.

Джерело матеріала
loader
loader