Половину доходів доведеться віддати: Шмигаль розкрив деталі майбутньої угоди з США
Половину доходів доведеться віддати: Шмигаль розкрив деталі майбутньої угоди з США

Половину доходів доведеться віддати: Шмигаль розкрив деталі майбутньої угоди з США

Що відомо про угоду між США та Україною

Попередня угода, яку вдалося розробити, отримала назву "Угода про встановлення правил та умов інвестиційного фонду відбудови України", повідомляє 24 Канал з посиланням на телемарафон.

Половину доходів доведеться віддати: Шмигаль розкрив деталі майбутньої угоди з США - Фото 1

Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр України

Фактично, це попередній договір, який передбачає юридичну дію. Це майбутнє створення інвестиційного фонду для відбудови України, де Україна і США на рівних будуть керувати цим фондом, наповнювати його.

Як зазначив Шмигаль, Україна не розглядає підписання будь-яких угод без сильних гарантій безпеки. Прем'єр-міністр зауважив, що в інтересах американців інвестиції саме в мирну та вільну Україну.

Внеском України (у фонд – 24 Канал) вважається частина наших доходів майбутніх від ренти або ліцензії на корисні копалини, від дивідендів на об'єкти інфраструктури, яка використовується для транспортування та видобування відповідних корисних копален,
– каже Шмигаль.

Йдеться саме про майбутні ліцензії і розробки. Шмигаль зауважив, що інфраструктура для транспортування та логістики може використовуватись і та, яка є зараз. Проте, аби про це говорити предметно, потрібно провести відповідні обговорення.

Зверніть увагу! За словами Шмигаля, частина, яку має вкладати Україна – це 50% від вказаних доходів.

Куди будуть іти гроші з фонду?


Шмигаль вказує, що кошти з фонду будуть спрямовані на розвиток України. Тобто, гроші вкладатимуться у відновлення країни та посилення безпеки.
Теги за темою
США Денис Шмигаль
Джерело матеріала
loader
loader