"Ти дивись, що коїться": Максим Галкін вразив підтримкою Володимира Зеленського
"Ти дивись, що коїться": Максим Галкін вразив підтримкою Володимира Зеленського

"Ти дивись, що коїться": Максим Галкін вразив підтримкою Володимира Зеленського

Максим Галкін здивував своєю підтримкою.

Коротко:

Російський гуморист Максим Галкін, який публічно підтримує Україну і виїхав із сім'єю з країни-окупанта РФ жити до Ізраїлю, відреагував на скандал Володимира Зеленського та Дональда Трампа в США.

На своїй сторінці в соцмережах Галкін опублікував спільне фото Зеленського і Чарльза III, на зустрічі з яким побував Володимир Олександрович. На знімку президент України з'явився в чорній кофті і штанях, а король у сірому костюмі.

"Ти дивись, що коїться, а Карла III, короля Великої Британії та Північної Ірландії і королівств Співдружності з Віндзорської династії, верховного головнокомандувача збройних сил Великої Британії, верховного правителя Церкви Англії, глави Співдружності націй не збентежило, що Володимир Олександрович не в костюмі", - написав Галкін.

Зазначимо, у Білому домі президент України з'явився в схожому образі, але це не сподобалося Брайану Гленну, і він публічно підколов Володимира Зеленського.

Максим Галкін
Максим Галкін / інфографіка: Главред

Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.

Максим Галкін - останні новини по темі

Зазначимо, як повідомляв Главред, Максим Галкін не втрачає надії, що в РФ його виключать зі списку іноагентів і хоче знову оскаржити свій статус у країні-окупанті. Гуморист оскаржив у Верховному суді статус іноземного агента.

А також Максим Галкін виступив на фестивалі латвійської співачки Лайми Вайкуле "Рандеву". Галкін ще раз показав своє ставлення до українців, виконавши пісню "Смерека". У мережі з'явилося відео виступу артиста і варто зазначити, що Галкін уже не вперше на концертах виконує пісні українською мовою.

Вас може зацікавити:

Хто такий Максим Галкін?

Максим Олександрович Галкін - російський та ізраїльський артист естради, пародист, гуморист, шоумен, стендап-комік, актор, телеведучий.
У лютому 2022 року виступив проти вторгнення Росії в Україну. У березні 2022 року разом із дружиною і дітьми виїхав із РФ до Ізраїлю. 16 вересня 2022 року Мін'юст терористичної Росії заніс Галкіна до списку фізичних осіб - "іноземних агентів".

Джерело матеріала
loader