У четвертому сезоні "Відьмака" від Netflix з’явиться персонаж із першої гри CD Projekt Red
У четвертому сезоні "Відьмака" від Netflix з’явиться персонаж із першої гри CD Projekt Red

У четвертому сезоні "Відьмака" від Netflix з’явиться персонаж із першої гри CD Projekt Red

Стало відомо, що у новому сезоні "Відьмака" дебютує Родерік де Ветт, який до цього фігурував лише в оригінальній грі The Witcher від CD Projekt Red, повідомляє 24 Канал з посиланням на Redanian Intelligence.

У першій частині він представлений як лицар Ордена Палаючої Троянди, радник короля Фольтеста, а також спільник злочинної організації "Саламандра" та один із другорядних антагоністів.

Роль Родеріка де Ветта виконає Джек Майєрс, відомий за мінісеріалами "Say Nothing" і "Lords of the Air". Як зазначає Redanian Intelligence, персонаж з’явиться в епізоді, який знімає Тріша Брок. Водночас видання висловлює сумніви, що у серіалі Родерік матиме той самий образ, що і в грі.


Джек Майєрс / Фото redanianintelligence

Попри те, що сам Родерік є ексклюзивним персонажем ігрової серії, його родич Йоахім де Ветт згадується у літературній сазі Анджея Сапковського, яка є основою для серіалу. Чи з’явиться він у шоу, поки що невідомо.

Четвертий сезон "Відьмака" від Netflix знаходиться на етапі постпродакшену та має вийти протягом 2025 року. Щодо майбутньої гри The Witcher 4 від CD Projekt Red, то її релізна дата поки не оголошена, але минулої осені проєкт перейшов у фазу активної розробки.

Теги за темою
Новини
Джерело матеріала
loader