/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2F0ef0fc87ac8714b1e8445760a8e4521a.jpg)
В Білому домі розповіли, чого чекають від Зеленського
Адміністрація президента США Дональда Трампа очікує від президента України Зеленського, щоб той заявив, що шкодує про те, що сталося в п’ятницю в Овальному кабінеті Білого дому і висловив готовність до миру та компромісів з кремлем.
Про це заявив радник президента США з питань нацбезпеки Майк Волтц в інтерв’ю телеканалу Fox News.
"Нам потрібно почути від Президента Зеленського, що він шкодує про те, що сталося, готовий підписати цю угоду про корисні копалини і готовий брати участь у мирних переговорах. Я не думаю, що це занадто багато", - сказав Волтц.
Радник впевнений, що це може стати найкращим продовженням як для американців, так і для українського народу, а також для рф і світу.
Також Волтц повторив заяву, що Зеленський начебто не готовий говорити про мир і підкреслив, що час грає не на його боці.
За словами радника, терпіння американського народу не безмежне, так само як і гаманці американців та запаси зброї.
"Тож час для проведення переговорів – саме зараз", - заявив радник Трампа.
Він звинуватив демократів і світових лідерів у тому, що вони хочуть продовжувати жахливу війну у стилі Першої світової.
За його словами, Трамп був обраний президентом для того, щоби завершити її та стати "головним миротворцем".
Волтц додав, що зустріч у п’ятницю не була пасткою для Зеленського, як про це кажуть опоненти адміністрації США, а була можливістю та моментом для Президента України.
Проте те, що сталося в Овальному кабінеті, за його словами, порушило питання, чи справді Президент України готовий до припинення бойових дій, а також до того, щоби піти на необхідні компроміси з росіянами.
"І я вважаю, що Президент Зеленський зробив своїй країні справжню ведмежу послугу, не досягнувши позитивного результату в п’ятницю. Подивимося, що буде далі",- сказав Волтц.
Нагадаємо, що вдень Зеленський готовий зустрітися з Трампом для "вирішення реальних проблем".

