Капіталізація українських агрохолдингів продовжує знижуватись на новинах із США
Капіталізація українських агрохолдингів продовжує знижуватись на новинах із США

Капіталізація українських агрохолдингів продовжує знижуватись на новинах із США

Українські акції на Варшавській фондовій біржі (WSE) 4 березня продовжують помітно дешевшати на новинах про призупинення військової допомоги.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Згідно з даними біржі, курс акцій «Мілкіленд» знизився на 11,65%, «Агротону» — на 2,14%, ІМК — на 5,58%, KSG-Agro — на 7,26%, «Астарти» — на 3,23%.

Акції компанії Coal Energy (папери входять до складу індексу) впали в ціні на 13,17%.

Крім того, на 9,09% подешевшали акції найбільшого українського виробника олії Kernel, які не входять до складу індексу.

Загалом індекс WIG з початку дня зменшився на 2,4% після початку США торгових війн із Канадою, Мексикою та Китаєм.

Водночас на Лондонській біржі акції МХП у понеділок подешевшали на 1,64%, тоді як акції гірничо-рудної компанії Ferrexpo — на 7,93%.

На ринку єврооблігацій України подальші негативні новини з США також призвели до продовження зниження котирувань на 0,6-2,6%: тепер євробонди із погашенням у 2029 році котируються по 68,2% від номіналу, в 2036 році — по 52,9%. ВВП-варранти також подешевшали на 1,6% — до 77,2% від умовної вартості.

Джерело матеріала
loader
loader