Уряд виділив 150 млн грн на повернення біженців
Уряд виділив 150 млн грн на повернення біженців

Уряд виділив 150 млн грн на повернення біженців


Кабінет міністрів виділив ці кошти з держбюджету на сприяння поверненню українських біженців.

Кабмін виділив Міністерству національної єдності 150 мільйонів гривень з держбюджету на сприяння поверненню українських біженців. Про це  у вікторок, 4 березня, представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

“Передано бюджетні призначення, передбачені Міністерству економіки на 2025 рік у загальному фонді державного бюджету за програмою Забезпечення виконання завдань і заходів із підтримки українців за кордоном та сприяння їх поверненню в Україну в сумі 150,03 млн гривень Міністерству національної єдності України на нову бюджетну програму”, – написав він.

Нагадаємо, українські біженці внесли до державного бюджету країни за три роки повномасштабної війни близько 54 млрд крон. Ці показники вдвоє перевищують витрати Чехії на гуманітарні й соціальні виплати українцям за цей період.



Теги за темою
Україна Кабмін українці Фінанси
Джерело матеріала
loader
loader