/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F13a4046f0b8baecf3fdba3f5f6e6e7c7.jpg)
Знайомство в Інтернеті закінчилося зґвалтуванням: мешканця Харкова підозрюють одразу у кількох злочинах
У Харкові 25-річного чоловіка підозрюють у зґвалтуванні й пограбуванні 40-річної жінки. Потерпіла познайомилася з підозрюваним в Інтернеті.
Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, харків'янка запросила чоловіка додому, де й стався злочин.
За даними слідства, злочинець погрожуючи ножем зґвалтував 40-річну жінку. Потім він забрав у неї три тисячі гривень та втік. Відомо, що 3 березня працівники поліції розшукали та затримали 25-річного підозрюваного. Ним виявився мешканець Харкова.
Нападнику повідомили про підозру за ч.1 ст.152 (зґвалтування) та ч. 4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Окрім цього, суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує до десяти років в'язниці.
Зауважимо, що торік у вересні у Києві чоловік зґвалтував 23-річну дівчину прямо у підземному переході. За даними слідства, 37-річний безробітний киянин побачив, як жінка спустилась у підземний перехід по вулиці Наддніпрянське шосе, та пішов за нею. Попри те, що все відбувалось близько 17:00, людей навколо не було, оскільки це місце розташоване неподалік промзони, тож перехожих там зазвичай не багато. Чоловік приставив до шиї 23-річної дівчини лезо канцелярського ножа, змусивши віддати йому 4000 гривень.
Після цього зловмисник зґвалтував жінку. Встановлено, що чоловік раніше вже був засуджений за аналогічні злочини. Фігурантові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

