/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fd3968f78ef72837ae0d94e5d54afc8fe.jpg)
РФ не порушувала угоди не бити по енергетиці України – Віткофф
Головний радник президента США Дональда Трампа Стів Віткофф заперечив інформацію про те, що Росія ввечері 18 березня порушила угоду не бити по українській енергетичній інфраструктурі.
Про це він заявив в
За його словами, атаки російських дронів сталися до того, як кремлівський диктатор видав наказ про припинення ударів по енергетичних об’єктах України.
Зараз дивляться
– Президент Путін видав наказ протягом 10 хвилин після свого дзвінка з президентом, який доручив російським силам не атакувати жодну українську енергетичну інфраструктуру. І будь-які напади, які сталися минулої ночі, сталися б до того, як цей наказ був відданий, – сказав Віткофф.
Удари РФ по енергетиці України

