Вибух автівки у Рівному. СБУ заявила про спробу теракту
Вибух автівки у Рівному. СБУ заявила про спробу теракту

Вибух автівки у Рівному. СБУ заявила про спробу теракту

Вдень, 20 березня, у центрі Рівного пролунав вибух. На місці події працює Нацполіція та СБУ. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на Національну поліцію.

Попередньо встановлено, що поблизу одного із ТРЦ міста вибухнув саморобний вибуховий пристрій (СВП), що перевозився в автомобілі.

Вибух в авто стався сьогодні, 20 березня, близько 13:40 на вулиці Київській. Унаслідок вибуху постраждали водій та пасажир – їх госпіталізували.

Водночас СБУ класифікує вибух у середмісті Рівного як спробу теракту і вже відкрила відповідне кримінальне провадження.

СБУ та Нацполіція проводять комплексні заходи для встановлення всіх обставин вибуху та осіб, причетних до нього.

У Рівному вибухнув автомобіль, є постраждалі

За даними місцевих чатів, легковик загорівся разом із водієм у салоні.

Очевидці чули вибух перед пожежею. Постраждали двоє чоловіків. Поліція з'ясовує обставини. pic.twitter.com/7iyUcwtdPM

— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) March 20, 2025

Пожежу повністю ліквідували о 14:06, повідомив Дмитро Мельник. Наразі відомо, що травми отримали двоє людей, загиблих немає. Причини пожежі встановлюють.

Вибух автівки у Рівному. СБУ заявила про спробу теракту фото 1
фото: місцеві Телеграм-канали

Деякі очевидці повідомляли, що перед пожежею пролунав вибух.

Джерело матеріала
loader
loader