/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F5d3dd1ae8bd0eaf1c0d9ca097c4351ee.jpg)
Польща створює перший в ЄС Фонд оборони та безпеки
Польща першою в Європейському Союзі створює Фонд оборони та безпеки, повідомила міністр фінансів та регіональної політики Катажина Пелчинська-Наленч.
"Офіційно: Польща першою в Європі створила Фонд оборони та безпеки у рамках НПВ (Національного плану відновлення). Ми інвестуємо мільярди в укриття, інфраструктуру подвійного призначення та розвиток польських збройних компаній", - зазначила Пелчинська-Наленч.
Осяг Фонду оборони та безпеки, його обсяг становитиме 7,8 мільярда доларів.
"Ми розвиватимемо нашу промисловість та дослідження в галузі нових технологій. Розпочинаємо переговори з Європейською Комісією", – заявила Пелчинська-Наленч.
Міністр повідомила, що інвестиційний план буде створений протягом двох місяців у співпраці з міністерством оборони та іншими відомствами.

