/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F10c0c52c049966e3963190c0af6a3ec8.jpg)
Забезпечать будинок "нескінченною" енергією: як працюють незвичайні генератори на воді
Одним з альтернативних джерел енергії є мікрогідроелектростанції. Це компактні системи, які використовують поточну воду для виробництва електрики.
Про переваги та недоліки мікрогідроенергетики пише портал ECOticias.
У мікрогідроелектростанціях потік води обертає турбіни, що виробляють електроенергію для забезпечення будинку. Вихідна потужність таких систем становить близько 100 КВт.
Подібні джерела енергії не виробляють парникових газів, тому вважаються екологічними. Ще одна перевага мікрогідроенергетичних систем — універсальність. Їх можна встановлювати як в інженерних каналах для відведення води, так і в струмках і річках, які є практично "нескінченними" джерелами енергії.
У виданні зазначили, що ці електростанції не вимагають великих витрат на експлуатацію та сервіс. При цьому вони можуть допомогти заощадити на рахунках і знизити залежність будинку від загальної енергомережі.
Перед встановленням мікрогідроелектростанцій слід вирішити низку важливих питань. Основна проблема — то постійний доступ до води. Для виробництва електроенергії системі потрібен рясний потік, тому виробництво електроенергії може знижуватися через сезонні зміни рівня потоку води.
Важливо Акумулятор під ногами: знайдено спосіб використовувати землю для зберігання енергіїКрім того, під час встановлення подібних генераторів слід оцінити їхній вплив на навколишнє середовище. Їхня технічна інфраструктура може порушити місцеві екосистеми, а також вплинути на популяції водних мешканців.
Нагадаємо, канадська компанія Idenergie розробила інноваційний пристрій, який генерує електрику з течії річки.
Зі свого боку промисловий дизайнер Раян Чон Ву Чо розробив ES Pipe Waterwheel — міні-турбіну, яка виробляє енергію з водопровідної води.

