/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F875ad26a115f72f414086a714b2d60e8.png)
Політолог-міжнародник про тактику переговорів рф: "Намагатися виторгувати максимальні референції"
Про це він розповів у своєму блозі.
«Стає очевидним, дякувати Богові, вже й самому Трампу, що початкова тактика російської сторони – максимальне затягування переговорів. І того тижня під час візиту до Мурманська путін фактично відкрив карти, проговорився, що він сподівається дотиснути ЗСУ. Це і є головне завдання, і воно аж ніяк не пов'язане з дипломатичним треком. Відповідно, головне завдання та тактика на переговорах з американською стороною – максимально все затягувати. Це ми бачили», – стверджує Максим Ялі.
Як він нагадує, здавалося б, Трампу вдалося підвести сторони до припинення вогню, але тут росія висунула свої умови для морського перемир'я, а досягнутих домовленостей з енергетики дотримуватися вона і не збиралася. За словами експерта, це традиційна тактика путіна, адже можна згадати навіть усі ці перемир'я з 2014 року, тільки підписали – тут же порушено з боку рф.
Однак, констатує він, уже хоча б через посередників і навіть особисто Трамп заявляє, що розкусив путіна, що він тягне час, що є психологічний дедлайн. А у Трампа якраз часу не так багато, пояснює експерт, бо скоро буде 100 днів, як він президент, і настав час демонструвати перші результати, зокрема, щодо миру в Україні.
«росія навряд чи щось змінюватиме у своїй тактиці переговорів. Вони не будуть говорити «ні», будуть говорити «так, але є нюанс». Тому що дивимося на психотип і взагалі політику путіна. Якщо ти даєш слабину, він максимально тиснутиме на хворе місце, намагатиметься виторгувати максимальні референції, умови. Умовно кажучи, ви знімете санкції з «Россільгоспбанку» - далі тіньовий флот, інші банки треба підключити до SWIFT. Тобто найболючіші санкції, які справді в середній та довгостроковій перспективі відкидають російську економіку назад», - пояснює Максим Ялі.
Також Politeka писала про те, що Карасьов пояснив, чому енергетичне перемир'я не працює: «Немає чітко верифікованого документа».

