/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F8607bfc543eca78c499c48a2dd5219a5.jpg)
У Росії посилюють контроль за нелегальними мігрантами - Служба зовнішньої розвідки
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України.
«Створення нового «правоохоронного» підрозділу відбувається напередодні завершення строку «президентського попередження» щодо легалізації статусу іноземців, які перебувають у РФ нелегально», - йдеться у повідомленні.
Вони зобов’язані або залишити країну, або узаконити своє перебування до 30 квітня 2025 року.
Після цього такі особи можуть бути примусово вислані за межі РФ.
СЗР нагадує, що у Кремлі чекають вибухового погіршення криміногенної ситуації в Росії. Саме тому Москва розглядає ісламізацію російського населення як одну із загроз функціонування режиму.
Створення окремої структури, що займатиметься нелегалами, засвідчує конфліктності у міграційній сфері.
Окрім задекларованої мети розмежувати функції роботи з російськими громадянами і контролю за іноземцями, нова служба обов’язково перетягне на себе тіньові грошові потоки, пов’язані із кримінальними схемами навколо нелегалів.
Невипадково, зауважили у СЗР, відомство очолив новопризначений перший заступник міністра внутрішніх справ Андрій Кікоть, який входить до рейтингу Forbes «Найбагатші силовики Росії» та відомий своїми видатними корупційними талантами.
Як повідомляв Укрінформ, очільник Кремля Володимир Путін підписавуказ, що зобов’язує громадян України, які «не мають законних підстав для перебування в РФ», виїхати до 10 вересня або «врегулювати своє правове становище».
У МЗС України назвали нікчемним цей указ і вважають його продовженням політики геноциду українського народу.
Фото ілюстративне

