/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F1a6181ae26b172ebb2becdfd8a31c53b.jpg)
Відома дизайнерка використала неочікуваний варіант обробки стін у ванній
Усі стіни у ванній, крім тих, що оточують душову зону, залишені з відкритою цеглою – і саме вони стали головною особливістю простору, створеного Ембер, передає 24 Канал із посиланням на Homes and gardens.
Як використати відкриту цеглу в інтер'єрі
У ційванній кімнаті відкрита цегла має особливо ефектний вигляд. Вона дозволяє решті простору залишатися лаконічним і створює гармонійний баланс із легкими текстильними фіранками, які обрамляють велике вікно біля ванни.
Який вигляд має оновлена ванна кімната: дивіться фото
Поєднання м'яких і грубих текстур робить цей простір затишним і таким, у якому хочеться залишитися надовго. Великий килим заповнює вільну підлогу біля тумби з раковиною та ванни, додаючи кімнаті тепла.
Тумба для ванної – ідеальний вибір для цього простору. Теплі дерев'яні відтінки чудово контрастують із прохолодною цегляною кладкою та гармоніюють із дерев'яною обшивкою стелі, а кам'яна стільниця додає вишуканості та сучасності.
Проте саме зона душу приносить у цей сільський інтер'єр сучасні нотки. Вона має вигляд гладкої та мінімалістичної – це контраст, який чудово поєднується з активною фактурою цегли.
Тут стіни обштукатурені та пофарбовані в теплий нейтральний колір, а перегородка душу складається з дерев'яної основи та прозорого скла. І це рішення працює ідеально.
Таке комбінування дає можливість відкритій цеглі стати акцентом, не перевантажуючи простір.
Декоративні деталі вдало завершують цей стильний інтер'єр. Грубий керамічний глечик із сезонними гілками привертає увагу у зоні тумби, дерев'яний табурет додає місце для зберігання біля ванни, а м’який килим створює додатковий затишок і забезпечує необхідну приватність. Кожна деталь продумана до дрібниць.
Експерти зазначають, що ця ванна кімната – справжній приклад того, як правильно використовувати відкриту цеглу в інтер'єрі.

