Українські військові взяли в полон 14 росіян на Курщині
Українські військові взяли в полон 14 росіян на Курщині

Українські військові взяли в полон 14 росіян на Курщині

Українські військові взяли в полон 14 росіян на Курщині

Також було знищено близько 30 військових РФ.

На території Курської області бійці Сил спеціальних операцій Збройних сил України взяли у полон 14 російських військових. Серед них є троє офіцерів, повідомили ССО в Telegram.

Зазначається, що протягом останніх декількох днів ССО проводили серію спеціальних дій на Курщині. 

“Під час низки вогневих контактів з противником, воїни змушували ворожі війська здаватися в полон”, – розповіли в ССО.

Крім того, в результаті злагоджених дій операторів ССО також було знищено близько 30 військових РФ. З української сторони – без втрат. 

Всі полонені росіяни вже дають свідчення.

Курська операція стала однією з найбільш знакових подій останнього року війни. Вона була покликана змінити баланс сил на фронті та примусити ворога битися в зовсім неочікуваних для нього умовах. Бойові дії на цьому напрямку продовжуються вже більш ніж пів року, однак протягом останніх тижнів ми спостерігали за виходом українських підрозділів з Курщини. Що цьому передувало, які справжні причини таких дій та як безпосередньо відбувався відхід — читайте в статті "Україна вийшла з Курської області: що сталося на полі бою?" військового оглядача Віталія Кононученка.

Джерело матеріала
loader
loader