ADM згортає торговельну діяльність у Китаї
ADM згортає торговельну діяльність у Китаї

ADM згортає торговельну діяльність у Китаї

ADM згортає торговельну діяльність у Китаї

Компанія Archer Daniels Midland (ADM) припиняє внутрішні торгові операції в Китаї і звільняє персонал у своєму найбільшому бізнес-сегменті в межах глобального скорочення витрат.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на інформацію компанії.

Компанія не розголошує кількість звільнень, але джерело, знайоме з цим питанням, повідомило, що скорочення робочих місць торкнеться від 40 до 50 співробітників, залишивши лише близько 10 співробітників у фінансовому центрі Шанхаю.

«Всю команду відділу сільськогосподарських послуг та олійних культур в Китаї фактично звільнено», — сказав співрозмовник, маючи на увазі найбільший бізнес-сегмент ADM.

Друге джерело повідомило, що звільнення торкнуться близько 30 осіб у шанхайській дочірній компанії ADM Toepfer. Це також частина глобальних планів щодо скорочення витрат, про які раніше оголосили в компанії. 

Зазначається, що операційний прибуток ADM знизився на 40% минулого року у підрозділі сільськогосподарських послуг та олійних культур. Водночас торгові суперечки між Вашингтоном і Пекіном створюють нові проблеми для компанії, яка залежить від торгівлі між США та Китаєм.

Очікується, що поетапне припинення внутрішньої торгівлі на терміналі Toepfer Shanghai завершиться до кінця вересня, що не вплине на інші операції компанії в Шанхаї.

ADM почала звільнення в лютому в межах більш широкої програми скорочення витрат, спрямованої на економію від $500 млн до $700 млн протягом наступних трьох-п'яти років. У четвертому кварталі компанія отримала найслабший скоригований прибуток за останні шість років.


Для довідки: ADM заробляє шляхом покупки, продажу, транспортування, зберігання та переробки зернових і олійних культур по всьому світу. Компанія працює поряд із суперниками Bunge Ltd, Cargill Inc і Louis Dreyfus Corp, складаючи так звані ABCD фірми.

Джерело матеріала
loader
loader