Герой України розповів, який корупційний скандал його обурив
Герой України майор Євгеній Громадський розповів про корупційний скандал, який його обурив. Трапився він у часи, коли міністром оборони був іще Олексій Резніков та стосувався закупівлі військової форми. Однострій придбали за завищеними цінами. До того ж, він був неякісним. Як інформує «Главком», про це військовий розповів у інтерв’ю Bihus.info.
«Я бачив, яка ця форма. Бачив, як від неї відмовлялися. Не розумію, нащо її було купувати за кордоном, коли у нас було своє виробництво і набагато якісніше», – дивується Громадський.
За словами майора, цей випадок зачепив його безпосередньо, тому й викликав емоції. На решту ж новин про корупцію він ніяк не зреагував, бо надто зайнятий.
«Решту корупційних скандалів мене не стосувалися. У мене була своя справа військова», – сказав Євгеній Громадський.
Як повідомлялося, 23 серпня відбулося засідання антикорупційного комітету щодо закупівлі Міноборони військових курток. Резніков на засідання не прийшов, замість нього виступав заступник Денис Шарапов.

