/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F84adfc23c50b7facc1e08a32418fe87d.jpg)
ГУР відкрило Ютуб-канал «Аргонавти пітьми»
Департамент активних дій Головного управління розвідки Міністерства оборони України відкрив Ютуб-канал "Аргонавти пітьми".
Про це повідомляє ГУР.
"Ексклюзивні відео бойової роботи розвідників з авангарду збройної боротьби за волю українського народу - на новоствореному каналі Департаменту активних дій ГУР МО України в YouTube", - йдеться у повідомленні.
У ГУР пояснили, що мета каналу – висвітлювати діяльність підрозділів активних дій, показувати процес і результат знищення ворога на суші й на воді, демонструвати реалії роботи розвідників і надихати українську націю до спротиву.
На каналі публікуватимуть інтерв’ю з бійцями й командирами, кадри здійснених розвідоперацій і деталі про службу в підрозділах активних дій ГУР.
Перше відео на каналі озвучив поет Юрій Іздрик.

