/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F37fa6b6580be7e2d6119ad878109468a.png)
Зустріч Зеленського з Трампом у Ватикані: експерт розповів про позитивні результати
Про це він розповів у своєму блозі.
По-перше, зазначає він, треба подякувати представникам Ватикану, які зробили цю історичну зустріч можливою, адже собор Святого Петра такого ще не бачив, і для України це був дуже хороший шанс.
«Я б хотів виділити, що зустріч була віч-на-віч. Президент Зеленський скористався цією можливістю для того, щоб чітко та аргументовано донести позицію України, ті моменти, на яких ми наполягаємо, які для нас є принциповими, і те, що путін фактично обманює США, Європу та весь цивілізований світ у тому, що він налаштований зараз добровільно взяти та припинити бойові дії. На жаль, ні. Його можна лише змусити силою, і це доводить історичний досвід, інакше це просто не працює», - стверджує Олександр Мусієнко.
І в результаті, констатує він, Трамп написав пост про те, що російські терористичні атаки по українських містах не мають сенсу. Більше того, продовжує експерт, Трамп вперше публічно засумнівався в тому, що путін дійсно хоче миру, він припустив, що путін може маніпулювати та обманювати, тобто це вже якийсь тиск, який зараз так необхідний.
«Того ж дня з'явилося звернення сенатора-республіканця Ліндсі Грема, який наближений до Трампа. Він зазначив, що ініціативу щодо запровадження більш жорстких санкцій проти росії підтримують 60 сенаторів. 60 сенаторів – це вже більшість у верхній палаті Конгресу. І ініціатива двопартійна, між іншим, це і республіканці, і демократи. Це серйозний сигнал і зміна позиції США щодор», - робить висновок Олександр Мусієнко.
