/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F454%2F998a2554b9d24aa0c4531e2752dc5e84.jpg)
У столиці відкрили кабінет сексуальної реабілітації для військових
Як вказують, знаходиться він у просторі Dialog Hub на вулиці Володимирській, 43.
У кабінеті військові отримають підтримку з різних проблем: зниження бажання або проблеми з ерекцією; труднощі з оргазмом; вплив стресового розладу на інтимне життя; складнощі у стосунках з партнером; адаптація до життя після поранень; відновлення близькості.
У 2023 році Фонд Олени Пінчук започаткував напрямок сексуальної реабілітації — відновлення сексуального життя після травми або поранення для військовослужбовців та ветеранів. За ініціативи Фонду було створено перший в Україні освітній курс Recovery. Сексуальне життя — це програма для спеціалістів, які працюють із пораненими українськими військовими, щоб допомогти їм відновити свою сексуальність, навчитися жити з наслідками травми та будувати особисті стосунки. Наступним кроком Фонд відкрив перший в Україні кабінет, що надає безкоштовні консультації сексопатолога для військових і ветеранів після поранення.
«Жоден лікар навіть не озвучував — функціонують мої статеві органи чи ні. У таких питаннях ти залишаєшся один: як самостійно в усьому розберешся — таким і буде твоє відновлення», — ділиться Олександр Баталов, ветеран та учасник освітньої програми Recovery. Сексуальне життя.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F454%2F5f92684f3e2d1c877ffbfa02910d659f.jpg)
Проєкт прагне показати, що секс не має зникнути із життя після травми. Консультації проводить провідний лікар-сексопатолог України Борис Михайлович Ворнік, доктор медичних наук, професор кафедри сексології та медичної психології, член Європейської Федерації сексологів та міжнародний експерт із питань сексуального й репродуктивного здоров’я. Лікар допомагає розібратись із тим, як функціонують змінені тіло і сексуальність та як повернути чи покращити інтимне життя.
З якими питаннями варто звернутись:
- Втрата чи зниження лібідо, ерекції, оргазму.
- Проблеми з інтимною близькістю після фізичних травм.
- Наслідки ПТСР для сексуальності.
- Непорозуміння в партнерських стосунках.
- Інші питання, що впливають на якість інтимного та емоційного життя.
Записатися на прийом дуже просто: зателефонувати за номером +380673351646; або заповнити форму на сайті за посиланням. Консультації проводяться наживо у приміщенні Dialog Hub на Володимирській, 43. Для військових і ветеранів усі послуги повністю безкоштовні.
Лікарі підкреслюють, що багато бійців соромляться говорити про такі проблеми, хоча вони дуже поширені. Саме тому анонімність і довіра тут на першому місці.

