/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F6b6e38d7a59ab1ef9a06db0c10fe7f8e.jpg)
Магучіх із рекордом сезону виграла престижний турнір у Катарі
Українка продовжує переможну серію
У п’ятницю, 9 травня, в Досі (Катар) пройшов комерційний турнір зі стрибків у висоту What Gravity Challenge. Перемогу на змаганнях здобула українка Ярослава Магучіх, яка нещодавно тріумфувала у Шанхаї (Китай).
Українці єдиній підкорилася висота 2,02 м (рекорд сезону у світі). Про це повідомляє "Телеграф".
Ярослава намагалася підкорити висоту 2,05, проте після першої спроби відмовилася від цього. Друге місце виборола Елеанор Паттерсон (1,96 м) з Австралії, а "бронза" дісталася ще одній українці Юлії Левченко (1,94 м — особистий рекорд сезону).
Результати турніру What Gravity Challenge у Досі
Повне відео змагань What Gravity Challenge у Катарі:
Нагадаємо, 2025 року Магучіх стартувала з двох міжнародних перемог. Ярослава перемогла на змаганнях в Італії, підкоривши висоту 1,94 м, а також перемогла на турнірі у Словаччині (2,01 м). Крім того, українка виграла чемпіонат Європи у закритому приміщенні, показавши результат 1,99 м.
На чемпіонаті світу-2025 у приміщенні Магучіх через травму стала лише третьою. Ярослава взяла реванш в австралійок вже на наступних змаганнях. Українка виграла перший етап "Діамантової ліги" у Сямені (Китай).

