/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F359a46bace7a45ba5ef81c7f85d732f9.jpg)
У Харкові легковик зіштовхнувся з автоцистерною, загинуло 3 людини
Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на Національну поліцію. За фактом аварії вже відкрили кримінальне провадження.
Що відомо про ДТП
Інцидент стався на перехресті проспекту Героїв Харкова та вулиці Енергетиків. За попередніми даними, водій автомобіля Skoda Octavia виїхав на перехрестя на червоний сигнал світлофора та зіштовхнувся з вантажною автоцистерною КАМАЗ 4310.
Унаслідок ДТП загинули водій легкового автомобіля та його 50-річний і 43-річний пасажири.
Слідчі ГУНП в Харківській області відкрили кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу України про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Нагадаємо, напередодні на трасі Кривий Ріг – Дніпроавтомобіль Renault Scenic злетів з дороги й перекинувся. На ньому родина поверталася з оформлення документів на багатодітність, 36-річна мати загинула на місці події.

