/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F104%2F620fd7a1ebe79bbb6fd4caa163d13046.jpg)
Мінус 149 окупантів за атаку. Білецький розповів про рекордні результати «Трійки»
Про це в інтервʼю Юрію Бутусову, головному редактору Цензор.
net, повідомив Андрій Білецький, засновник Третьої штурмової, командир Третього армійського корпусу.
На Лиманському напрямку «Трійка» утримує найдовшу у ЗСУ смугу у понад 50 км фронту, яку безперервно атакують підрозділи російської 1-ї танкової армії та 20-ої загальновійськової армії РФ.
Окрім того, ОТУ використовує бригаду як «пожежну команду» поза її смугою відповідальності.
«[Бригада] справляється на хорошому рівні.
Наші втрати з противником уже давно не три-п'ять до одного.
Буває, коли противник активно діє, то 10-12 до одного.
Чому так? У нас краща піхота, краще управління… Найголовніше – ми на іншому технологічному укладі.
Безпілотні системи повітряного базування, наземні роботизовані комплекси, системи контролю, розвідки технічної, радіоелектронної боротьби у нас на порядок кращі за противника», – розповів Білецький.
Кілька тижнів тому росіяни здійснили спробу наступу у смузі відразу чотирьох батальйонів і втратили 149 солдат вбитими – це рекордна кількість підтверджених безповоротних втрат ворога за добу упродовж усієї повномасштабної війни.
У квітні 2025 року «Трійка» оновила власний рекорд, вкотре ставши першою за кількістю збитих дронів у рейтингу електронних балів серед усіх лінійних бригад Сухопутних військ.
Бригада також займає перше місце за кількістю підтверджених цілей, знищених ударними дронами та артилерією, хоча має у складі неповні два артилерійські дивізіони.
Білецький повідомив, що підрозділ приділяє велику увагу навчанню особового складу і технологічному розвитку: вивчає нові технології і тактики, винаходить власні і синхронізує усі складові – конструкторського відділу, технічної розвідки, роботу розрахунків БпЛА, РЕБ і ППО.
«Все це треба зв'язати у великий, синхронізований оркестр.
Не вірте, що засіб працює за людей і за колектив.
Не працює… Щоб запустити 200 FPV на добу, треба не тільки мати 200 FPV, а диспетчеризувати вильоти так, щоб жоден не подавив інший, поразили ті цілі по напрямках, які треба, а не ті, що побачив пілот.
Це складна математика», – сказав комкор.

