/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F34dc548839909d9e47c84b90288f6bfb.jpg)
Ямал – про фінал Ліги націй: Хочу доводити, хто я є, саме у таких іграх
Футболіст збірної Іспанії Ламін Ямаль поділився очікуваннями перед вирішальним матчем Ліги націй проти Португалії. В інтерв’ю офіційному сайту УЄФА вінгер Барселони висловив готовність проявити себе на великій арені.
Про фінал:
"На нас чекає особливий матч – фінал проти великої команди. Це дає додатковий заряд мотивації. Хочу доводити, хто я є, саме у таких іграх. І хочу взяти ще один титул."
Про можливу зустріч з Кріштіану Роналду:
"Роналду – легенда, і я його дуже поважаю, але я робитиму свою роботу і намагатимусь перемогти в неділю."
Нагадаємо, що фінал Ліги націй між Португалією та Іспанією відбудеться 8 червня на Арені Мюнхен. Початок матчу — о 22:00 за київським часом.
Раніше повідомлялося, що Ямал повторив два багаторічні рекорди.
