Юнацька збірна України з футболу не втримала перемогу над однолітками США
Юнацька збірна України з футболу не втримала перемогу над однолітками США

Юнацька збірна України з футболу не втримала перемогу над однолітками США

Юнацька збірна України з футболу (U20, гравці 2005 р. н. та молодші) на навчально-тренувальному зборі в Іспанії провела товариський поєдинок проти команди США (U19).

Як інформує Українська асоціація футболу (УАФ), підопічні Дмитра Михайленка відкрили рахунок у зустрічі зусиллями Раміка Гаджиєва (41-а хвилина), але по перерві, на 70-й, пропустили у відповідь, передає Укрінформ.

Нагадаємо, у межах підготовки до юнацького чемпіонату світу-2025 збірна України (U20) в Іспанії провела два товариські поєдинки: проти місцевої «Мурсії» U21 (2:0) та США U19 (1:1).

Як повідомлялося, ЧС-2025 (U20) проходитиме з 27 вересня до 19 жовтня в п'яти містах Чилі: Вальпараїсе, Сантьяго, Вінья-дель-Мар, Ранкагуа й Талька.

Участь у форумі візьмуть 24 команди із шести конфедерацій. Спочатку вони змагатимуться в шести квартетах. По дві найкращі збірні кожної групи, а також чотири команди із шести, що посядуть третє місце, вийдуть до 1/8 фіналу. Далі - за звичною схемою.

Учасники форуму: Чилі (у ролі господаря); Іспанія, Франція, Італія, Україна та Норвегія - від Європи; США, Мексика, Куба й Панама - від КОНКАКАФ; Бразилія, Аргентина, Колумбія, Парагвай - від Південної Америки; Японія, Корея, Саудівська Аравія, Австралія - від Азії; Нова Зеландія та Нова Каледонія - від Океанії; ПАР, Марокко, Нігерія, Єгипет - від Африки.

Склад груп ЧС-2025 (U20):

А: Чилі, Нова Зеландія, Японія, Єгипет;

B:Республіка  Корея, Україна, Парагвай, Панама;

C: Бразилія, Мексика, Марокко, Іспанія;

D: Італія, Австралія, Куба, Аргентина;

E: США, Нова Каледонія, Франція, ПАР;

F: Колумбія, Саудівська Аравія, Норвегія, Нігерія.

Фото прес-служби УАФ.

Теги за темою
футбол
Джерело матеріала
loader