"Шахеди" і КАБи тепер не такі страшні: як удар по заводу в Чебоксарах полегшив завдання ППО України
"Шахеди" і КАБи тепер не такі страшні: як удар по заводу в Чебоксарах полегшив завдання ППО України

"Шахеди" і КАБи тепер не такі страшні: як удар по заводу в Чебоксарах полегшив завдання ППО України

Завод заводу рiзниця, і ракетний удар по підприємству "Прогрес" у Чебоксарах — більше, ніж удар, стверджує блогер Вадим Лабас. Тепер Росія позбавлена антен для своїх "шахедів" і КАБів, а отже, прилітати на голови українців усілякої смертоносної гидоти буде менше.

У Росії всі заводи працюють на ВПК. Навіть якщо завод пише, що випускає цивільну продукцію, то він все одно працює на ВПК. Бо наразі у виробництві військової продукції задіяні всі промислові потужності.

Але є з десяток заводів, які випускають критичні елементи для того чи іншого озброєння. Зазвичай це невеликий за габаритами елемент, але неймовірно важливий.

Ви можете закупити скільки завгодно сервоприводів у китайців, наштампувати профіля, але КАБ не полетить, якщо в ньому не буде антени.

Ви можете наклеїти сотні тисяч корпусів для "шахеда", зібрати стільки ж бойових частин різної дії, але шахед не полетить, якщо в ньому не буде "камети".

Саме тому завод ВНИИР "Прогресс" є топом серед топів по важливості в російському ВПК. Без нього не літає все, що літає над нашими головами. І саме тому по ньому повинно прилітати кожен день, аж поки не знищиться фундамент.

Важливо Удар по заводу в Чебоксарах: чим важливі для ЗС РФ "Комети", які робив "ВНДИР-Прогресс"

Довгий час проблему антен вирішували наші інженери. І через тривалий час проблему з "каметою-8" вони вирішили. Але росіяни не стояли на місці й розробили" камету-12/16", старі рішення на які вже не діяли. Саме з того часу у нас почались проблеми з відсотком збиття.

Тепер цю проблему вирішили наші дальні БпЛА. На який час — ще невідомо. Але пишуть, що виробництво призупинено, тож алгоритм нам вже відомий.

Що після цього станеться :

Спочатку ми це ніяк не відчуємо. "Камети-12" є на складах і є в стратегічному запасі МО РФ. Але "камети", це як хліб — попит на них значно більший, ніж виробництво. Тож приблизно через пару тижнів ставити на "шахеди" почнуть "камету-8" зі старих запасів — і відсоток ППО значно покращиться.

Якщо пошкодження на заводі будуть критичними, то через місяць на всьому, що літає, буде стояти тільки китайська антена. І вони будуть ділитися на дві категорії:

  1. Хороші, але мало.
  2. Погані, але багато.

І того, і того буде менше, ніж потрібно, а кількість успішних уражень буде падати, тож летіти на нас почне значно менше.

Один завод — такий результат. І такі критичні заводи є на кожний вид озброєння.

Автор висловлює особисту думку, яка може не співпадати із позицією редакції. Відповідальність за опубліковані дані в рубриці "Думки" несе автор.

Джерело

Важливо Український командир розповів про новий дрон SETH: чим він небезпечний і на що здатний (фото)
Джерело матеріала
loader
loader