Майже 80% користувачів не хочуть переходити з Android на iPhone
Майже 80% користувачів не хочуть переходити з Android на iPhone

Майже 80% користувачів не хочуть переходити з Android на iPhone

Портал Android Authority провів опитування серед читачів, під час якого з’ясувалося, що майже 80% користувачів не готові відмовитися від Android на користь iPhone. Загалом в опитуванні взяли участь близько 13 тис. осіб.

Характер аудиторії ресурсу безпосередньо пов’язаний з тематикою, тому отримані дані не можна розглядати як універсальні. Незважаючи на це, редакція підкреслює, що здатна визнавати досягнення платформи-конкурента, коли привід для цього дійсно існує.

Експерт виділяє серед сильних сторін Android відкриту архітектуру, широкі можливості сумісності та свободу в налаштуваннях. У відгуках до публікації згадувалися також технічні переваги, відсутність вбудованих обмежень і зручність тонкого налаштування інтерфейсу.

За словами експерта, користувачі загалом неохоче змінюють звичне середовище. Подібна тенденція характерна і для власників пристроїв Apple, що підтверджується результатами інших досліджень.

Джерело матеріала
loader