/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc3563311070a19fa98478117bb247ec0.jpg)
За півтора року реабілітаційну допомогу отримали 600 тисяч українців - МОЗ
Про це повідомила заступниця міністра охорони здоровʼя Марина Слободніченко на презентації Всеукраїнської комунікаційної кампанії соціальних змін "Коли можеш", передає кореспондент Укрінформу.
"Нашим флагманським проєктом сьогодні є розвиток системи реабілітаційної допомоги. Це не про точкові рішення — йдеться про системні та масштабні зміни. Ми реалізуємо системну реформу, до якої долучаються громади, Міністерство охорони здоров’я та міжнародні організації. Її мета — впровадження сучасної, доказової та, головне, дієвої реабілітації в Україні. За останні півтора року реабілітаційну допомогу вже отримали 600 тисяч українців — це надзвичайно потужний показник. Сьогодні система може надавати до 12 тисяч сеансів реабілітації щодня, що в чотири рази більше, ніж три роки тому", - сказала Слободніченко.
За її словами, 11 тисяч фахівців вже сьогодні долучені до надання такої реабілітаційної допомоги, і це в сім разів більше, ніж три роки тому.
Вона зазначила, що 555 закладів охорони здоров'я сьогодні надають реабілітаційну допомогу.
Як повідомляв Укрінформ, у Славутичі Київської області відкрився безбар’єрний реабілітаційний модуль для людей, які постраждали від війни та детонації вибухонебезпечних предметів.

