/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2F6c546dbb028a7b69dee571a72b149bb9.jpg)
Брінк балотувитиметься у Конгрес
Експосолка і дипломатка Бріджит Брінк оголосила про балотування до Палати представників в рідному штаті Мічиган.
Про це повідомляє портал Європейська правда.
Брінк виклала відеоролик, присвячений початку передвиборчої кампанії. Вона розказала про родинне коріння і роботу на посаді посла США в Україні.
Експосолка розкритикувала президента США Дональда Трампа, який "продовжує тиснути на нашого демократичного союзника – Україну, а не на агресора – росію".
"Умиротворення диктатора ніколи не призводило і не призведе до досягнення сталого миру. І це просто не те, ким ми є. Саме тому після майже 30 років служби я вирішила, що зобовʼязана піти у відставку, аби відкрито висловити свої погляди", – заявила Брінк.
Вона додала, що після повернення з-за кордону до США мала кілька пропозицій роботи в бізнесі, неурядових організаціях та науці, проте обрала політику.
"Ці вибори, на мою думку, надзвичайно важливі, щоб показати, хто ми є і яка ми країна – яку країну ми хочемо для наших дітей і дітей наших дітей", – зазначила Брінк.
Нагадаємо, що вона являється членкинею Демократичної партії і бде балотуватись на проміжних виборах до Конгресу у 2026 році у 7-му окрузі Мічигану. Її соперником буде чинний член Палати представників від республіканців Том Барретт.

