/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F1cf2900894fb9e43e2c4cbfd5ffb5dc9.jpg)
Трамп змінює тон щодо Зеленського та Путіна - FT
Про це повідомляє FT, передає Укрінформ.
Президент Сполучених Штатів у кулуарах саміту НАТО висловив симпатію до глави Української держави, назвавши його «дуже приємним», та застосував жорсткіший тон щодо Росії, пише видання
«Володимир Путін справді має покласти край цій війні. Люди гинуть у таких масштабах, яких давно не бачили», – сказав Трамп.
Він додав, що російський лідер запропонував посередництво в ірано-ізраїльському конфлікті, на що він відповів: «Ні, ви можете допомогти мені з Росією».
Згадується, що Трампвагався у ставленні до своїх російського та українського колег, що завершилося сутичкою в Овальному кабінеті із Зеленським у лютому, після чого Вашингтон тимчасово призупинив військову та розвідувальну допомогу Києву.
Трамп спочатку, здавалося, більше розумів Путіна, якому він телефонував кілька разів і з чиєю переговорною командою США вели прямі мирні переговори. Але останніми тижнями Трамп дедалі більше розчарувався в російському президенті через його максималістські вимоги та відмову погодитися на припинення вогню.
За словами двох присутніх під час переговорів на саміті НАТО, Трамп висловив розчарування ситуацією в Україні, яка, за його словами, «виходить з-під контролю».
Як повідомляв Укрінформ, за підсумками зустрічей на саміті НАТО президент США Дональд Трамп залишає відкритою можливість щодо виділення США нової військової допомоги для України.
Фото: NATO

