/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F9e7bba340c49e848d33057b226e20ba4.jpg)
ЗСУ ведуть бої з армією РФ на 10 напрямках
Головні зусилля ворог зосередив на Покровському напрямку. Там ЗСУ відбили більше 20 атак в районах 13 населених пунктів.
Від початку поточної доби на фронті відбулося 79 бойових зіткнень. Про це Генштаб ЗСУ в оперативному зведенні в четвер, 26 червня.
Так, і відбито вісім з 14 російських атак. На даний час продовжуються бої.
напрямку ворог п’ять разів атакував в районах населених пунктів Глибоке, Зибине, Кам’янка, Кіндрашівка, Мала Шапківка. Наші воїни дали гідну відсіч.
противник чотири рази атакував позиції наших військ в районах Голубівки, Степової Новоселівки та Зеленого Гаю. Один бій ще триває.
загарбницька армія атакувала 11 разів поблизу населених пунктів Греківка, Новий Мир, Рідкодуб, та в напрямках Ольгівки, Колодязів, Зеленої Долини, Торського. Два боєзіткнення ще тривають.
противник двічі атакував в напрямку Маркового та Білої Гори.
противник атакував п’ять разів, в районах Яблунівки та Русиного Яру. Наразі точиться одне боєзіткнення.
окупанти здійснили 26 штурмів у районах населених пунктів Полтавка, Малинівка, Шевченко Перше, Мирне, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Мирноград, Новосергіївка, Удачне, Олексіївка, Новоукраїнка та в напрямку Володимирівки. Сили оборони відбили 21 атаку, ще п’ять боєзіткнень тривають.
противник вісім разів атакував поблизу населених пунктів Зірка, Ялта, Запоріжжя, Багатир, Федорівка та Одрадне. Дотепер триває два боєзіткнення.
ворог чотири рази безуспішно атакував.
Нагадаємо, російська окупаційна армія просунулась у межах чотирьох населених пунктів в Донецькій і Запорізькій областях. Про це повідомив моніторинговий проєкт DeepState.

