/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2Ff43cb770598e6a69c09df43987dce92a.jpg)
Норвегія приєдналась до 17-го пакета санкцій ЄС проти Росії
Уряд Норвегії оголосив про впровадження заходів, які відповідають 17-му пакету санкцій Європейського Союзу проти Росії.
Про це йдеться в повідомленні норвезького уряду, пише "Європейська правда".
Нові санкції ЄС, які впровадила Норвегія, стосуються майже 200 суден із "тіньового флоту", які Росія використовує для продажу нафти, а також фізичних та юридичних осіб, які допомагають російському військовому комплексу.
"Санкції є сигналом про те, що Норвегія та ЄС продовжують тиск на Росію", – підкреслив норвезький міністр закордонних справ Еспен Барт Ейде.
Він назвав приєднання Норвегії до санкцій "важливим внеском у загальний тиск Європи на Росію за її незаконну загарбницьку війну".
Як відомо, 20 травня Рада ЄС затвердила 17-й пакет санкцій проти Росії за війну проти України та окремі санкції за використання хімічної зброї проти України.
Раніше до цих обмежувальних заходів приєдналась Швейцарія.

