/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fec34d57b62d5c5eb97dbe87d283b6f97.png)
Давіде Анчелотті — новий головний тренер Ботафогу
Ботафогу офіційно оголосив про призначення Давіде Анчелотті на посаду головного тренера першої команди. 35-річний італієць підписав контракт із клубом до завершення сезону 2026 року. Вранці 8 липня фахівець прибув до Ріо-де-Жанейро, а вже вдень був представлений команді на тренувальній базі.
Разом із Анчелотті-молодшим до штабу приєдналися іспанець Луїс Тевенет, британець Ендрю Манган та італійський тренер з фізпідготовки Лука Ґерра.
Син легендарного Карло Анчелотті — Давіде — працював його помічником у таких топ-клубах, як Реал Мадрид, Баварія, ПСЖ, Наполі та Евертон, а також у збірній Бразилії..
"Це крок у майбутнє, який базується на інноваціях, молодості, амбіціях і високій продуктивності. Анчелотті — один із найперспективніших тренерів свого покоління, і ми впевнені, що разом з ним зможемо створити нову еру успіхів для Ботафогу", — йдеться у заяві клубу.

