Держдеп США розпочав масові скорочення – AP
Держдеп США розпочав масові скорочення – AP

Держдеп США розпочав масові скорочення – AP

Державний департамент США сьогодні, 11 липня, розпочав масові звільнення співробітників, які повʼязані з планом реорганізації. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Associated Press.

Як повідомляється, відомство почало розсилати повідомлення про звільнення 1107 державним службовцям і 246 співробітникам дипломатичної служби, які працюють у США. Співробітники дипломатичної служби, яких стосуються звільнення, будуть негайно відправлені в адміністративну відпустку на 120 днів, після чого вони офіційно втратять роботу.

Трамп, держсекретар Марко Рубіо та їхні союзники-республіканці схвалили дане рішення, аби зробити Держдеп більш компактним і ефективним. Водночас деякі дипломати стверджують, що це послабить вплив США і їхню здатність протистояти наявним і новим зовнішньополітичним загрозам.

Як повідомлялося, американський телеканал ABC усунув від роботи провідного федерального кореспондента Террі Морана після його дописів у соціальній мережі X з критикою заступника голови адміністрації Білого дому Стівена Міллера і самого президента США Дональда Трампа.

До слова, речниця Державного департаменту США Теммі Брюс повідомила, що Штати відновили військову допомогу Україні. Також вона наголосила, що Вашингтон залишається союзником Києва.

Джерело матеріала
loader
loader