/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F22969b7cba53b743105a839d16ce6c4d.jpg)
Сибіга та прем’єр Хорватії обговорили у Дубровнику підтримку України
Про це глава української дипломатії повідомив у соцмережі Х, передає Укрінформ.
«Я подякував прем'єр-міністру Хорватії за його принципову позицію щодо підтримки України та оперативну підготовку нещодавнього 14-го пакету військової допомоги. Підтримка Хорватіїу розмінуванні, оборонному виробництві та допомога нашим ветеранам сприяє безпеці не лише України, а й усієї Європи», - йдеться у дописі Сибіги.
За його словами, під час зустрічі з Пленковичем вони зосередилися на наступних кроках для зміцнення України та збільшення ціни війни для агресора, зокрема шляхом посилення трансатлантичного політичного та санкційного тиску.
In Dubrovnik, I was glad to be received by Ukraine’s true friend @AndrejPlenkovic.
— Andrii Sybiha 🇺🇦 (@andrii_sybiha) July 12, 2025
I thanked Croatia’s Prime Minister for his principled stance in support of Ukraine and the swift preparation of the recent 14th military aid package.
Croatia’s support in demining, defense… pic.twitter.com/uDZWZFAi7d
Окрім цього, Сибіга провів зустріч зі своїм молдовським колегою Міхаєм Попшоєм. «Україна цінує участь президентки Маї Санду у нещодавньому саміті в Одесі та тристоронній зустрічі президентів України, Молдови та Румунії. Ми домовилися про подальші контакти в цьому тристоронньому форматі на рівні міністрів закордонних справ», - йдеться у дописі глави української дипломатії.
Glad to meet with my Moldovan colleague @MihaiPopsoi to discuss our bilateral agenda.
— Andrii Sybiha 🇺🇦 (@andrii_sybiha) July 12, 2025
Ukraine appreciates President Maia Sandu’s participation in the recent summit in Odesa and the trilateral meeting of the presidents of Ukraine, Moldova and Romania.
We agreed on further… pic.twitter.com/eqRiqKjCIM
Також в ході зустрічі Сибіга і Попшой зосередилися на спільному прогресі України та Молдови на шляху вступу до ЄС.
«Наша спільна інтеграція до ЄС є найефективнішим способом забезпечення миру, безпеки та процвітання, а також запобігання спробам Росії дестабілізувати регіон», - зазначив глава МЗС України.
Як повідомлялося, 11-12 липня у хорватському Дубровнику проходить політичний форум за участю представників низки країн.

