"У росіян такого поки немає": Україна зробила безпрецедентну революцію у військовій справі
"У росіян такого поки немає": Україна зробила безпрецедентну революцію у військовій справі

"У росіян такого поки немає": Україна зробила безпрецедентну революцію у військовій справі

Військовий експерт з Азербайджану Агіл Рустамзаде у розмові з 24 Каналом наголосив на тому, що нестачу ресурсів Україна компенсує наявністю безпілотників, виробництво яких активно розвиває.

Українські дрони перешкоджають логістиці ворога

Рустамзаде вказує на те, як зі ЗМІ зникла тема про нестачу артилерійських боєприпасів, адже вони тепер не потрібні, бо, з його слів, БпЛА "з'їли" артилерію та бронетехніку. Він наголосив, що стосовно надводних дронів Україні наразі немає рівних.

"Певний час Україна триматиме першість серед своїх союзників. Зараз вони всі долучились, з останніми технологіями через рік зроблять продукт, технологічність якого буде вищою. Україна ж зараз не стільки зосереджена не технології, як на масовості виробництва, але поки що вона №1", – озвучив військовий експерт.

Першість, на думку Рустамзаде, Україна має і стосовно виготовлення повітряних дронів. Він розповів, що самі ж росіяни у своїх соцмережах відзначають те, що українська "killzone" зараз становить 50 кілометрів від лінії фронту.

Вони зазначали, що дуже велика проблема для них полягає у проведення логістики в таких умовах. Через українські дрони, як звернув увагу військовий експерт, відбувається еволюція транспортних засобів Росії, які вона використовує на полі бою, а точніше – деградація. Починали росіяни з танків, а тепер пересуваються на мотоциклах, багі, легковиках. ЗСУ продовжують знищувати ворожу техніку російської армії.

Однак треба сказати, що і в Росії є успіхи в кількості дронів, якими вони теж певною мірою можуть впливати на логістику ЗСУ. Але знову ж таки російські телеграм-канали нарікають на те, що Україна використовує більше дронів, постійний конвеєр, летять один за одним. У росіян такого поки немає,
– зазначив Рустамзаде.

Нагадаємо, що Україна за рік наростила виготовлення дронів на 900%. Влітку минулого року наша країна виготовляла орієнтовно 20 тисяч дронів щомісяця, наразі – до понад 200 тисяч.

Джерело матеріала
loader
loader