Нетаньягу попереджає про готовність Ірану застосувати ядерну бомбу проти Ізраїлю
Нетаньягу попереджає про готовність Ірану застосувати ядерну бомбу проти Ізраїлю

Нетаньягу попереджає про готовність Ірану застосувати ядерну бомбу проти Ізраїлю

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що Іран здатний створити ядерну бомбу та був би готовий застосувати її проти Ізраїлю. Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу Fox News, повідомляє «Главком» з посиланням на The Jerusalem Post.

За словами Нетаньягу, Корпус вартових ісламської революції поспішає «озброїтися збагаченим ураном».

«Ми це бачили. Ми говорили, що через рік у них з'явиться ядерна бомба, і вони її застосують. На відміну від інших ядерних держав, вони справді її застосують і зітруть нас з лиця землі», – попередив ізраїльський прем'єр.

Крім того, Нетаньягу прокоментував поточну операцію в Газі, де ХАМАС утримує заручників, викрадених під час нападу 7 жовтня 2023 року.

«Ізраїль робить усе можливе, щоб уникнути жертв серед мирного населення, а ХАМАС робить усе навпаки», – зазначив Нетаньягу, висвітлюючи відмінності у підходах до ведення бойових дій.

«Вони намагалися, так, і діяли відповідно. Але зазнали невдачі», – сказав він.

Як зазначив Пезешкіан, спроба відбулася, коли він був на зустрічі, «обговорюючи шляхи поступу вперед» – Ізраїль намагався бомбардувати район, де вона проходила. Пезешкіан припустив, що ізраїльські сили було попереджено «розвідкою шпигунів».

Джерело матеріала
loader
loader