Фактично беруть участь у війні з 2022 року: як білоруси виробляють зброю для Росії
Фактично беруть участь у війні з 2022 року: як білоруси виробляють зброю для Росії

Фактично беруть участь у війні з 2022 року: як білоруси виробляють зброю для Росії

Про це ідеться в матеріалі 24 Каналу "Інтеграл" смерті: Білорусь виготовляє мікросхеми для російських ракет – документи".

Які є докази того, що Білорусь виробляє зброю для Росії

Диктатура Лукашенка перетворилася на логістичний хаб із перевезення до Росії та з неї забороненої продукції. Через Польщу до країни-агресорки переправляли потрібний для військового виробництва оксид алюмінію, елітні автомобілі, деревину тощо. У зворотному напрямку росіяни везли аграрну продукцію та добрива.

"Крім безпосередньо надання своєї території для нападу та всілякої допомоги Росії у торгівлі з країнами ЄС, Білорусь повноцінно доєдналася до роботи у виробництві російських ракет, якими окупанти знищують цивільне населення та об'єкти критичної інфраструктури. Саме цей факт і робить Мінськ повноцінним союзником Москви, членом вісі зла та учасником війни проти України", – мовиться у статті.

Державні компанії Білорусі з 2022 року долучилися до безпосередньої участі у забезпеченні російської армії. Наприклад, розконсервували техніку та снаряди, щоб передати їх окупантам.

А от виробники електроніки надали найбільш критичну допомогу Кремлю. Завдяки ним Путін провів "імпортозаміщення" мікросхем, конденсаторів, стабілізаторів.

Росія та Білорусь узгодили продукцію низки фірм. Товари беруть участь у науково-технічній кооперації підприємств ВПК.

Згідно з листом заступника міністра промисловості та торгівлі Росії Кирила Лисогорського, відправленого очільнику державного військово-промислового комітету Білорусі Дмитру Пантусу, у 2025 році кабміни країн узгодили відправку до Росії продукції ВАТ "Витебский завод радиодеталей "Монолит", ВАТ "Научно-технический центр "ДЭЛС", ВАТ "НИИЭВМ", ВАТ "Конструкторське бюро "Дисплей", ВАТ "Інтеграл" – управляющая компания холдинга "Интеграл", ВАТ "Цветотрон" та ВАТ "Пеленг",
– наводить дані 24 Канал.

Також слід сказати, що іноді росіяни пускають "Шахеди" через територію Білорусі. Так ударні дрони раптово опиняються над Заходом України.

Теги за темою
Білорусь Зброя
Джерело матеріала
loader
loader