/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F61d9a85c3763a267cced7ddbc3df8e80.jpg)
Подружжя продало все, щоб мандрувати світом: про що пара вже встигла пошкодувати
А точніше, життя в мандрах має багато недоліків, розповідає 24 Канал, посилаючись на Daily Mail. Для того, щоб справді полюбити його, потрібно змінити своє мислення, каже Шеллі.
Як подружжя обрало кочівний спосіб життя?
Жінка поділилася, що задумалася про зміни після того, як втратила маму від важкої хвороби, а її четверо доньок вже стали самостійними. Шеллі зрозуміла, що вони з чоловіком вже не прив'язані до певних обставин, а тому можуть попрощатися зі звичним життям.
Мрія про подорожі завжди жила в наших серцях, але, як і багато хто, ми весь час чекали на "правильний момент". Ми продали все – дім, машини, навіть меблі – і купили квиток в один бік до Балі. Так почався цей дикий новий розділ життя,
– розповідала Шеллі.
Наразі подружжя любить свій "мінімалістичний стиль життя" та не сумує за проданою нерухомістю. Їм обом хочеться більше штампів у паспорті, заходів сонця в різних країнах та більше проведеного часу разом.
"Зміна нашого мислення стала однією з найбільших відкриттів під час цієї подорожі життя", – підсумувала Шеллі.
Чому інколи пара про це шкодує
Річ у тім, що мандрівне життя – це не лише про "сонце та веселку". Подружжю доводиться планувати все до найменших дрібниць, вирішувати несподівані труднощі, переживати тугу за рідними тощо.
Постійні зміни можуть виснажувати. Щоразу доводиться вивчати нові транспортні системи, адаптуватися до часових поясів, з'ясовувати, де купити продукти у новому місті – і це все потребує зусиль. Ми також дуже сумуємо за нашими дітьми, а особливо за онуками. Це найважче, без сумніву,
– поділилася жінка.
Бувають і не надто приємні сюрпризи. Наприклад, у В'єтнамі подружжя випадково виявило, що термін дії їхньої візи закінчився. На щастя, депортації чи арешту вони змогли уникнути.
Шеллі каже, що в інстаграмі вони з чоловіком показують ідеальну картинку, як і більшість мандрівників. "Однак реальність – це й повільний Wi-Fi, візові стреси, легкі хвороби, втома від подорожей і моменти, коли ми страшенно сумуємо за домом", – додала Шеллі.

