/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F6cc2c4064327ebd5326e899f409896ad.jpg)
Укрзалізниця за п’ять місяців перевезла у міжнародному сполученні понад 1,3 мільйона пасажирів
Про це Укрінформу повідомили у філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця».
«Станом на липень 2025 року міжнародні пасажирські поїзди курсують у сполученні між Україною та шістьма країнамиЄвропи. З січня по червень 2025 року у сполученні Україна – ЄС перевезено близько 710 тис. пасажирів, у сполученні ЄС – Україна – близько 600 тис. пасажирів», - йдеться у відповіді на запит Укрінформу.
У 2024 році у сполученні Україна – ЄС було перевезено понад 1,5 млн пасажирів, у сполученні ЄС – Україна – понад 1,26 млн пасажирів.
У компанії зауважили, що міжнародне сполучення залишається стабільно затребуваним. Найбільший пасажиропотік традиційно фіксується в напрямку Польщі, далі – Угорщина, Словаччина, Австрія, Молдова та Чехія.
Наразі квитки на міжнародні поїзди можна придбати через мобільний застосунок УЗ та на вебсайті booking.uz.gov.ua з верифікацією через «Дія ID». За інформацією перевізника, верифікація застосовується під час оформлення та повернення електронних проїзних документів на деякі поїзди міжнародного сполучення, які користуються найбільшим попитом як серед пасажирів, так і квиткових спекулянтів, і є важливою частиною системної боротьби з перекупниками.
Іноземні користувачі, які не мають можливості встановити мобільний додаток «Дія», можуть придбати проїзні документи на поїзди міжнародного сполучення через поточну систему доступу, яка діє щонайменше для одного міжнародного рейсу в кожному напрямку: Одеса – Перемишль, Харків – Хелм, Дніпро – Хелм, Київ – Перемишль, Чоп – Відень, Мукачево – Кошице, Львів –Рава-Руська – Варшава тощо.
Як повідомлялося, АТ «Укрзалізниця» з 31 липня відновить звичний графік руху пасажирських поїздів у Закарпатському напрямку.
Фото: Укрзалізниця

