На Одещині вісьмох посадовців викрили у спричиненні збитків на понад ₴200 мільйонів - генпрокурор
На Одещині вісьмох посадовців викрили у спричиненні збитків на понад ₴200 мільйонів - генпрокурор

На Одещині вісьмох посадовців викрили у спричиненні збитків на понад ₴200 мільйонів - генпрокурор

Вісьмох посадовців Одеської області підозрюють у спричиненні збитків на 200,63 мільйона гривень.

Про це у Фейсбуці повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, передає Укрінформ.

"Понад 200 млн. грн збитків! Саме таку шкоду місцевим бюджетам завдали посадовці Одещини. І кожен із них понесе відповідальність", - наголосив Кравченко.

За його словами, сьогодні прокурори Одеської обласної прокуратури повідомили про підозру вісьмом посадовцям, дії яких спричинили 200,63 млн грн збитків.

Зокрема Вилківського міського голову підозрюють у пособництві у незаконному видобутку майже 8 тисяч кубометрів піску з Дунаю, директора КП «Комунальник» - у порушенні екологічного законодавства.

Як зауважив генпрокурор, колишнього директора державного підприємства "Дослідне господарство імені М.І. Кутузова "Одеської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук" викрили у розтраті державної продукції через продаж за заниженими цінами.

На Одещині вісьмох посадовців викрили у спричиненні збитків на понад ₴200 мільйонів - генпрокурор - Фото 1

Фото: Руслан Кравченко / Фейсбук

Колишнього начальника управління освіти Доброславської селищної ради підозрюють у зловживаннях під час ремонту шкільної покрівлі.

Також колишній начальник частини забезпечення Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області підозрюється у неналежному зберіганні матеріальних цінностей та голова Доброславської селищної ради - у службовій недбалості під час санації водойми.

Голову Старокозацької сільради підозрюють у службовій недбалості при реалізації енергоефективного проєкту та депутата Фонтанської сільської ради - у розтраті під час виконання будівельних робіт.

Крім того, підозри отримали керівник будівельної компанії за привласнення коштів під час будівництва амбулаторії сімейної медицини та керівник юридичної особи приватного права та інженер технагляду - за привласнення коштів під час ремонту захисного укриття.

"З кожною справою ми бачимо одне і те саме - ті, хто мав служити громадам, системно наживалися на них. Повторюю: не має значення Київ, чи маленьке село на півдні - закон один для всіх. Обласні прокуратури продовжують роботу. І вона буде лише посилюватися", - наголосив Кравченко.

Як повідомляв Укрінформ, за інформацією Кравченка, заступнику керівника однієї з окружних прокуратур Чернігівської області та колишньому першому заступнику керівника прокуратури Черкаської області повідомили про підозри в організації викрадення особливо важливих документів, підробці офіційних документів та розголошенні даних досудового розслідування.

Джерело матеріала
loader
loader