Двоє захисників з Тернопільщини повернулися з російського полону в рамках домовленостей між Росією та Україною в Стамбулі.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ff26700ff5b3296259f68017d550c5e2e.jpg)
Новий обмін полоненими: імена захисників, які повернулися додому, та звідки вони
Про те, кого повернули з жорстокого російського полону в межах обміну, повідомляє 24 Канал. Додому повернулисяважкохворі та тяжкопоранені бійці ЗСУ, ДШВ, ВМС, Сил ТрО, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Національної поліції України. Серед них є солдати та офіцери.
Список полонених, кого повернули під час обміну 23 липня
Серед звільнених бійців 23 липня є волиняни: З полону повернули морських піхотинців з Миколаївської області. Вони є героями оборони Маріуполя, які провели в полоні понад три роки. Попереду захисників чекає лікування, реінтеграція та інші адаптаційні заходи. З російського полону повернувся поліцейський батальйону поліції особливого призначення "Корпус оперативно-раптової дії" ГУНП у Львівській області Андрій Гаврильчук. Також з неволі звільнений житель села Андріївка Золочівського району Михайло Дацко, який служив у 4-й окремій танковій бригаді ЗСУ імені гетьмана Івана Виговського. З червня 2023 року Михайло вважався зниклим безвісти. Додому з ворожого полону повертається ще один захисник із Золочівського району – Віктор-Євген Буковський. Воїн народився у селі Єлиховичі. Хлопець зник безвісти у лютому 2023 року біля Бахмута. З ворожого полону також повертається захисник з Рави-Руської Юрій Козар. З березня 2022 року воїн перебував у ворожому полоні. Загалом 13 жителів області вдалося звільнити з полону 23 липня. Троє жителів Чернівецької області були звільнені з полону: 10 захисників із Запорізької області повертаються додому. Вони пройдуть необхідні обстеження, лікування та відновлення. В одного зі звільнених бійців 24 липня – День народження. Свято він відзначить на волі. З полону повернулися жителі регіону: Із власних джерел 24 Канал дізнався, що додому повертається захисник з Полтавської області Тарас Шаматрін, який перебував у полоні більше ніж півтора року. На рідній землі зустріли жителів Волинської області
Жителі Львівщини – вдома
З ворожого полону повернулися буковинці
Івано-Франківська область приймає героїв

