/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fa10a86d8e0a61da9499db29c69271fd7.jpg)
Лос-Анджелес надіслав пропозицію Сону — рішення за капітаном Тоттенгема
Як стало відомо напередодні, капітан, лідер та нападник Тоттенгема Сон Хин Мін може продовжити кар'єру у США.
Як повідомляє інсайдер Фабріціо Романо, представник МЛС — ФК Лос-Анджелес — уже зробив офіційну пропозицію 33-річному корейському форварду, розглядаючи його як нового лідера свого проєкту.
Водночас остаточне рішення залишається за самим футболістом. Найближчим часом Сон планує провести розмову з новим головним тренером Тоттенгема Томасом Франком, аби прояснити своє майбутнє.
Лондонський клуб не буде перешкоджати трансферу, якщо гравець вирішить змінити команду.
У минулому сезоні Сон Хин Мін забив 11 голів та віддав 12 асистів у 46 матчах на клубному рівні, вигравши свій перший трофей у футболці "шпор" — Лігу Європи.
