/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F8d360d5b9a1c4b5c625b6fa2e2e729ea.png)
ТЦК проводять нові "облави" – куди нагрянуть
Щоб залучити якомога більше людей до лав Збройних сил, працівники ТЦК змушені виходити за межі звичних умов і активно працювати на масових заходах. Про це повідомив заступник начальника 4-го центру рекрутингу Сил територіальної оборони ЗСУ Ігор Швайка в етері "День LIVE".
"Якщо раніше – рік тому – було достатньо просто поспілкуватися з людиною, щоб вона погодилась, то сьогодні, аби досягти такого ж результату, нам потрібно прийти на місце, провести агітацію, роздати матеріали, організувати вікторини, провести заняття з тактичної медицини", – розповів Швайка.
За його словами, у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки зараз служать люди з реальним бойовим досвідом, які пройшли випробування в різних підрозділах і на різних ділянках фронту. Саме такі військові можуть власним прикладом доводити необхідність служби в армії.
"Тим більше, що мобілізація – це не про вибір, а про обов’язок. А як пробудити в людині усвідомлення цього обов’язку – ми якраз шукаємо шляхи", – наголосив він.
На запитання про те, чи зростає небезпека під час мобільної роботи ТЦК і СП поза межами стаціонарних пунктів, Швайка відповів, що їхні співробітники й раніше не обмежувалися кабінетами.
"Небезпека завжди є. Але, як і раніше, ТЦК виходять за межі офісів, так і центри рекрутингу працюють на відкритих майданчиках – на концертах, виставках, в університетах, на підприємствах. Це і є мобільна робота. Адже рекрутер або працівник ТЦК має бути там, де є шанс залучити нових людей", – підсумував посадовець.
- Також ми писали, що за кожного побитого дадуть сім років ув'язнення: у Раді пропонують нову формулу покарання для ТЦК.
- Також повідомлялося, що "Бусифікацію" хочуть викорінити: ТЦК готують покарання за силову мобілізацію.
